Poznajmy się!

Witam Cię w moich skromnych progach, skoro już tu jesteś pewnie szukasz fotografa na ważne wydarzenie lub zainteresowały Cię moje prace. W jednym i drugim przypadku bardzo się cieszę, że mogę Cię tutaj gościć.

Fotografia to moja pasja od małego. Zaczynałam od sesji zdjęciowych mojej przyjaciółki, rodziny, znajomych…
Po drodze odnalazłam swój styl i odpowiedziałam sobie na pytanie: W jakim kierunku to wszystko ma pójść?
Odpowiedź okazała się banalna! Chcę aby wykonane przeze mnie zdjęcia powodowały uśmiech na Waszych twarzach.

Do rzeczy. Co oferuję?
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie.
Ślub?
Wesele?
Sesja plenerowa?
Sesja studyjna?
Wydarzenia rodzinne?
Zdjęcia produktowe?

Ogranicza nas tylko wyobraźnia.
Razem możemy stworzyć coś niesamowitego 🙂

 

Troszeczkę więcej o mnie i mojej pasji.

Nazywam się Basia, fotografuję właściwie od dziecka, ale dopiero od czterech lat z pasją i pełną świadomością posługuję się aparatem.

Przez długi czas zastanawiałam się czym chce się zajmować na co dzień, jasnym było dla mnie iż chce aby było to coś co w pełni mnie satysfakcjonuje i wywołuje uśmiech nie tylko na mojej ale i na twarzach innych. Jakiś czas temu przeżyłam olśnienie, któremu poświęciłam 100% swojej uwagi, chcę zajmować się fotografią, nie tylko hobbystycznie ale i zawodowo.

Moje marzenia, przerodziły się w czyny a czyny… no właśnie są tu i teraz. Doskonalę swoje umiejętności i chętnie nawiąże współprace z nowymi twarzami. Uwiecznię Barwne Momenty Waszego życia i sprawie, że trzymając efekty końcowe mojej pracy w ręku będziecie szczęśliwi od ucha do ucha.

Bright Moment – bo taką nazwę nadałam swojej działalności to nie tylko odnośnik do Barwnych Momentów, które uwieczniam, to również połączenie mojego imienia z imieniem mojego męża, od tego zaczęło się poszukiwanie perfekcyjnej nazwy.
Wybraliśmy ją trzy lata temu i dążyliśmy do miejsca w którym się znajdujemy. Siedzę przed laptopem w moim biurze, obok studia i opowiadam Wam o sobie abyście wstępnie zaznajomili się z osobą, której chcecie zaufać w ważnych momentach swojego życia.


Chwila jest ulotna, nasza pamięć lubi płatać figle, pozwól, że pomogę Ci aby chwila trwała wiecznie.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.