Sesja ciążowa Oli

Posted on

Kochani, przedstawiam Wam sesję Oli i Krzysia, która była moją pierwszą sesją ciążową. Zdjęcia z nimi to czysta przyjemność i banan, który nie schodzi z twarzy jeszcze długo przy obróbce zdjęć.

Ta dwójka to wulkany energii, mają mnóstwo pomysłów i wszędzie ich pełno. Jednak, mimo swojego „ADHD” grzecznie słuchają się poleceń Pani fotograf, dodając coś od siebie w razie potrzeby 😍

Nie będę Was kłamać, to dwójka moich przyjaciół od 8 lat. 😄 Znamy się jak łyse konie, dlatego nie będę ukrywać, że ta sesja wywierała we mnie wiele sprzecznych emocji. Czy będę umiała wykonać im rzetelną sesję? Czy efekty ich zadowolą? Tak, na wszystkie powyższe pytania. Byli zachwycenia a mama Oli oglądając efekty uroniła kilka łez.

Wydaje mi się, że to największy komplement dla fotografa, ponieważ nic tak nie dodaje skrzydeł jak pozytywny odbiór naszej pracy.

112 Replies to “Sesja ciążowa Oli”

 1. Где смотреть Евро-2020? По каким каналам можно посмотреть матчи Евро-2021?
  Полная информация на сайте
  https://cerrajerosrivasvaciamadrid.site/2021/17-smotret-evro-2021-za-1-dollar/?gclid=CjwKCAjwqvyFBhB7EiwAER786bNRUrInSB0XgDz2sfN11ADCVgZ9Wx7wbzKkMPByr16mu5BxRzZhMBoCrpgQAvD_BwE

  Простейшие варианты где можно смотреть Евро-2020 бесплатно или за 1 доллар в месяц в качестве HD.

 2. XEvil-najlepsze narzędzie do rozwiązywania captcha z nieograniczoną liczbą rozwiązań, bez ograniczeń liczby wątków i najwyższą precyzją!
  XEvil 5.0 obsługuje ponad 12.000 typów obrazów-captcha, w tym ReCaptcha, Google captcha, Yandex captcha, Microsoft captcha, Steam captcha, SolveMedia, ReCaptcha-2 i (tak!!!) ReCaptcha-3.

  1.) Elastycznie: możesz dostosować logikę dla niestandardowych captchas
  2.) Easy: po prostu uruchom XEvil, naciśnij 1 przycisk – i automatycznie zaakceptuje captcha z Twojej aplikacji lub skryptu
  3.) Szybko: 0,01 sekundy dla prostych kapturów, około 20..40 sekund dla ReCaptcha-2 i około 5…8 sekund dla ReCaptcha-3

  Możesz używać XEvil z dowolnym oprogramowaniem SEO / SMM, dowolnym parserem sprawdzania haseł, dowolną aplikacją analityczną lub dowolnym niestandardowym skryptem:
  XEvil obsługuje większość znanych usług anty-captcha API: 2Captcha, RuCaptcha, AntiGate (Anti-Captcha.com), DeathByCaptcha, etc.

  Zainteresowany? Po prostu wyszukaj w YouTube „XEvil”, aby uzyskać więcej informacji
  Czytasz to – to działa! 😉

  http://xrumersale.site/

  Pozdrawiam, LolitySpoks0752

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *